Saun sobib nii suurde majja, korterisse, keldrisse, garaaži, vannituppa, panipaika ja ka kaldlagedega ruumidesse. Ta sobib pea kõikjale, kus on natuke ruumi lõõgastumiseks.

Kui oled otsustanud, kuhu oma sauna tahad, saad ülejäänu meie hoolde jätta. Kui soovid, valmistame sulle sinu tulevasest saunast ka 3D joonised. Nii saad enne ehitama asumist veenduda, et sinu unistuste ruum näeb välja täpselt see õige.

Meie poole saad pöörduda ka siis, kui sul on saun juba olemas, kuid midagi tundub nagu puudu olevat. Tuleme sulle appi juba olemasoleva sauna erilisemaks disainimisel ja hubasema atmosfääri kujundamisel (paigaldame LED-valgustusi, klaaslahendusi, dekoratiivkive jne).

Saunade ehitus: mida arvestada?

Selleks, et lõõgastumiseks kasutatav ruum  peaks võimalikult kaua vastu, peavad leiliruumi kõik ehitusetapid moodustama omavahel toimiva terviku. Saunapointi meeskonna pikaajalised kogemused aitavad sauna kavandamisel ja ehitamisel (ning ka renoveerimisel) seda tervikut näha.

Saunaehitus – investeering, mitte hilisem kulu

Meie jaoks on iga sauna ehitus osa suuremast eesmärgist: aidata võimalikult paljudel saunasõpradel oma unistust võimalikult targalt täide viia. Parima ja kauapüsiva lõpptulemuse nimel peab sauna ehitus olema ühendatud korraliku viimistlusega.

Selleks, et sauna ehitamine oleks investeering, pead korraga keskenduma nii

  • ohutusele
  • materjalide ja seadmete kvaliteedile
  • kui ka läbimõeldud ruumilahendusele
  • ja ilusale puutööle

Kõikide nende punktidega saad põhjalikumalt tutvuda meie nõuannete rubriigis.

Kui sa ei soovi sauna ise ehitada, tuleme sulle appi. Sina pead vaid natukene ootama ning puhas lõõgastumine võibki varsti alata.

Võta meiega ühendust!